Eğitim Kadromuz>

Dr. Celal Barkan GÜRAN (Kurucu Eğitmen)

1981 İstanbul doğumlu olan Celal Barkan Güran, 1992'de kolej sınavlarında onbinlerce öğrenci arasında ilk 100'e girerek kazandığı Alman Lisesi'ninden 2000'de mezun oldu. Daha sonra 2005'de, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Matematik Mühendisliğinden yüksek onur listesinde bölüm birincisi olarak mezun oldu. 2007'de askerliğini de tamamlayan Celal Barkan Güran 2008'de de İTÜ'nün finans uzmanlğı veren İşletme Yüksek Lisans programından gene dereceyle ve yüksek onur listesinde mezun oldu. Son olarak da 2015'de İTÜ İşletme Mühendisliği'nde "Matematiksel Finans" alanındaki doktora tezini tamamlayarak "Doktor" ünvanını aldı.

Dr. Celal Barkan Güran, 2005-2008 yılları arasında yüksek lisans eğitimine paralel olarak Işık Üniversitesi Matematik bölümünde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı ve bu görevi esnasında üniversite bünyesindeki tüm temel matematik derslerinin asistan hocalığını yaptı. 2008 yılında akademik kariyerine ara vererek, elde ettiği bilgi birikimini bir buçuk yıl kadar uluslararası bir bankada da çalışarak değerlendirme fırsatı bulan Dr. Celal Barkan Güran, kariyerine üniversitede akademisyen olarak devam etme kararı aldı. "Tübitak Bilim İnsanını Destekleme" birimi tarafından her yıl çok kısıtlı sayıda akademisyene verilen Doktora Bursu'nu almaya hak kazanmış olan Dr. Celal Barkan Güran doktora teziyle ilgili olarak da 2013 yaz döneminde üç ay süreliğine Londra-Middlesex Üniversitesi'ne davet edilerek burada burslu olarak akademik çalışmalarını sürdürmüştür. Uluslararası platformda yayınlanmış birçok bilimsel makalesi ve bildirisi bulunan Dr. Celal Barkan Güran Türkiye'nin sayılı akademisyenlerinden biri olarak kariyerine devam etmektedir. (Ayrıntılı yayın listesi için lütfen tıklayınız.)

İleri düzeyde İngilizce ve Almanca bilen Dr. Celal Barkan Güran, 2000 yılından bu yana üç yüzü aşkın öğrencisine gerek teketek gerek grup olarak eğitim danışmanlık ve özel ders hizmeti vermiştir. Dr. Celal Barkan Güran evli ve bir çocuk sahibidir.

Matematik, geometri ve fizik alanlarında özel ders vermekte olan Dr. Celal Barkan Güran lise ve üniversite öğrencilerine her seviyede özel ders vermektedir. Nitelikli eğitiminden dolayı çok geniş bir özel ders portföyüne sahip Dr. Celal Barkan Güran, Abitur, Matura, SAT, YGS\LYS, GRE, GMAT, YÖS, ALES sınavlarına girecek öğrencilerine hazırlık programları uyguladığı gibi, üniversite öğrencilerine de Yüksek Matematik I-II (Calculus), Yöneylem Araştırması (Operations Research), Olasılık-İstatistik (Probability&Statistics), Diferansiyel Denklemler (Differential Equations), Lineer Cebir (Linear Algebra) gibi derslerden kendine has teoriden arındırılmış özel bir sistemle özel ders vermektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen arayın ...